animacja flash
Strona > Podbitka i deska tarasowa Plastivan > Podbitka dachowa PLV

Podbitka dachowa PLV

RENOMAL - DYSTRYBUTOR REGIONALNY PRODUKTÓW PLASTIVAN

OFERUJE 2 systemy PODBITKI DACHOWEJ: „PLV” i „10 cm”

PLASTIVAN

Podbitka dachowa - system „PLV”.

Podbitka dachowa Plastivan - system PLV
ZŁOTY DĄB

Kompletny system paneli i profili PCV zapewnia estetyczne i trwałe wykończenie dachów, otworów okiennych i drzwiowych, a także elewacji budynku. Dostępna gama kolorystyczna pozwala dopasować jego elementy do elewacji budynku oraz koloru rynien. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod wykańczania dachów, system ten nie wymaga dodatkowej konserwacji oraz malowania. System ten składa się deski czołowej wykonanej ze spienionego PCV oraz paneli i profili wykończeniowych z twardego PCV.    Nasza firma udziela 10 letniej gwarancji na wykończenie dachu wykonane w systemie Podbitka Dachowa PLV.

Podbitka dachowa Plastivan - system PLV
BIAŁY

Innowacyjność systemu:

- system podbitki dachowej PLV to jedyny kompletny system dostępny na rynku w takiej gamie kolorystycznej, wraz ze wszystkimi potrzebnymi elementami wykończeniowymi i akcesoriami montażu.

- innowację stanowią profilowane deski czołowe o długości 5m i szerokościach od 15 do 40 cm o wysokiej estetyce wykonania, potrójnej szerokości panele komorowe znacznie ułatwiające prace montażowe i podnoszące estetykę, oraz gama gotowych elementów do wykańczania narożników i krawędzi dachu.

- elementy systemy wykonane są z surowców najwyższej jakości, a proces ich wytwarzania jest ściśle kontrolowany na wielu etapach.

KOLORY:

Podbitka dachowa Plastivan - system PLV

Plastivan jako jeden z niewielu producentów w Europie oferuje kompletny system podbitki dachowej w kolorze ZŁOTY DĄB, ORZECH (Nowość!!) i MAHOŃ.  Jest to produkt najwyższej jakości wykonany ze spienionego PCV pokryty okleiną drewnopodobną, idealnie dopasowaną do popularnych kolorów okien, drzwi wejściowych czy bram garażowych.

 

10LAT GWARANCJI

Cenniki, katalogi do pobrania w dziale: cenniki