animacja flash
Strona > Akcesoria dachowe > Kolce przeciw ptakom

NOWOSC NA RYNKU POLSKIM!

OCHRONA BUDYNKÓW PRZED PTAKAMI I SKUTKAMI ICH OBECNOSCI.

Kolce przeciw ptakom, prety, siatki, systemy elektryczne zabezpieczajace gzymsy, parapety i elewacje przed ptakami.

Obecnosc dużej liczby ptaków jest dla budynków szkodliwa i powoduje poważne zniszczenia powierzchni obiektów. Jest zatem pożadane i uzasadnione odstraszanie ich od naszych siedzib. Produkty francuskich firm ECOPIC i DEPIGEONAL sa proste w zastosowaniu i skuteczne w działaniu. Zabezpieczaja przed gromadzeniem sie ptaków i wynikajacymi z tego konsekwencjami. Godne uwagi jest to, że oferowane przez nas produkty nie rania gołebi, nie wpływaja na obniżenie ich liczebnosci, a tylko wymuszaja na ptakach zmiane przyzwyczajen.

W Polsce produkty te zastosowano już miedzy innymi na Krakowskich Sukiennicach, Kosciele Mariackim, Pałacu Kultury i Nauki, Ministerstwie Sprawiedliwosci, Ministerstwie zdrowia, Polskim Radiu, Dworcu Wilenskim, Ambasadzie Belgijskiej, Łazienkach Królewskich, Ratuszach: Poznanskim i Torunskim, Archidiecezjach: Łódzkiej i Poznanskiej, Zielonej Bramie i Katowni w Gdansku, oraz na innych kamienicach, kosciołach i budowlach w całym kraju.

Firma RENOMAL prowadzi dystrybucje systemów zabezpieczajacych przed ptactwem w południowozachodniej Polske francuskiej firmy Ecopic, która od przeszło dwudziestu lat specjalizuje sie w produkcji profesjonalnych zabezpieczen przed ptakami.
Obecnie nasza oferta składa sie z pieciu modeli kolców, siatek polietylenowych (piaskowych i czarnych), ruchomych pretów oraz zabezpieczen elektrycznych.
Oferta nasza skierowana jest do firm konserwatorskich, kosciołów, spółdzielni i administracji mieszkaniowych, włascicieli kamienic oraz innych zainteresowanych osób.

Dlaczego Ecopic ?

  • Numer jeden na swiecie w produkcji systemów zabezpieczajacych elewacje przed ptakami
  • 30 lat doswiadczenia
  • 10 lat na polskim rynku
  • Najwyższa jakosc produktów

Kolce spełniaja norme jakosci AISI 316
Poliweglan ma strukture jednolita (brak pecherzyków powietrza) - dzieki temu podstawy nie pekaja i kolce nie wypadaja

  • Firma Ecopic dysponuje najnowoczesniejszymi liniami produkcyjnymi. Dlatego też wszystkie produkty sa starannie wykonczone, kolce sa równe i mało widoczne.
  • Dzieki zastosowaniu domieszek niklu do stali, kolce nie błyszcza i nie odbijaja słonca
  • Dzieki bogatemu doswiadczeniu i zapleczu badawczo-produkcyjnemu firma Ecopic ciagle wprowadza innowacje do swoich produktów
  • Najwieksza skutecznosc w zabezpieczaniu powierzchni
  • 10 lat gwarancji
  • Systemu Ecopic sa bezpieczne dla ptaków (produkty posiadaja stosowne zaswiadczenia i certyfikaty)

Dlatego jeżeli chca Panstwo miec czysta elewacje przez długie lata to rozwiazanie jest tylko jedno - zabezpieczenia Ecopic.